GALERIA

Fotorelacje z naszego przedszkola
#mk-page-title-box-5f316e5cdbb5c { height: 500px; background-color: ; text-align: center; } #mk-page-title-box-5f316e5cdbb5c .mk-page-title-box-title { font-size: 60px; line-height: 60px; font-weight: bold; color: #ffffff; padding-bottom: 20px; margin-bottom: 20px; letter-spacing: 3px; } #mk-page-title-box-5f316e5cdbb5c .mk-page-title-box-title--underline:after { background: #ffffff;} #mk-page-title-box-5f316e5cdbb5c .mk-page-title-box-subtitle { font-size: 16px; line-height: 16px; font-weight: bold; color: #ffffff;} #mk-page-title-box-5f316e5cdbb5c .mk-effect-bg-layer { background-image: url("http://przedszkolestokrotka.com/wp-content/uploads/2015/02/przedszkole-stokrotka-olsztyn-galeria.jpg"); background-position:center bottom; }

U Franka „W Sząbruku”

Akademia twórczego rozwoju „Bystrzak”

Mikołajki w Stokrotce

Dzień Przedszkolaka

Dni adaptacyjne

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

Dzień rodziny w Przedszkolu Stokrotka

Odwiedziny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie

Dzień dziecka w przedszkolu

Budka zabaw

Żegnaj Marzanno zimowa panno

Pożegnanie zimowego gościa i zimowe zabawy

Dzień Babci i Dziadka

Kraina Świętego Mikołaja

11 Listopad

Ratownik medyczny

Na dworze deszcz, a u nas wesoła zabawa

Witamy po wakacjach 🙂

Przedszkole Stokrotka – zdjęcia