GRUPY

Podział grup w przedszkolu Stokrotka
#mk-page-title-box-5979a4bfbf90d { height: 500px; background-color: ; text-align: center; } #mk-page-title-box-5979a4bfbf90d .mk-page-title-box-title { font-size: 60px; line-height: 60px; font-weight: bold; color: #ffffff; padding-bottom: 20px; margin-bottom: 20px; letter-spacing: 3px; } #mk-page-title-box-5979a4bfbf90d .mk-page-title-box-title--underline:after { background: #ffffff;} #mk-page-title-box-5979a4bfbf90d .mk-page-title-box-subtitle { font-size: 16px; line-height: 16px; font-weight: bold; color: #ffffff;} #mk-page-title-box-5979a4bfbf90d .mk-effect-bg-layer { background-image: url("http://przedszkolestokrotka.com/wp-content/uploads/2014/09/przedszkole-stokrotka-olsztyn-o-przedszkolu.jpg"); background-position:center bottom; }

W naszym przedszkolu posiadamy trzy grupy dziecięce. Kryterium podziału stanowi wiek dziecka. Każda z grup posiada oddzielną salę.

SÓWKI

Sówka siedząc na drzewie myślała i myślała i do Stokrotki przyleciała,
Siadła na parapecie i zerka dookoła. Czy to przedszkole czy to szkoła?
Dzieci malują, rysują, liczą i ćwiczą. Śpiewają i pięknie obiadki zjadają
To przedszkolaki mądre dzieciaki! To są ŚÓWKI MĄDRE GŁÓWKI.

• mgr Dagmara Marchlewska
  • mgr Agnieszka Szczebiot
  • Krystyna Sadowska

SMERFIKI

Słyszeliście już o Smerfach?, to niebieskie ludki, które wyglądają jak krasnoludki. Choć , nie jesteśmy niebiescy też się tak nazywamyi do przedszkola chętnie uczęszczamy. Tu się uczymy i świetnie bawimy, lubimy nasze Panie i ciągłe hasanie. Choć jesteśmy mali , czasem też psocimy, to mamy wielkie serca i wesołe miny.

Smerfiki to są zuchy, a nie jakieś tam maluchy. Chociaż mają po trzy lata, to nie lubią wcale płakać. Buzie ładne , roześmiane, rączki małe do zabawy doskonałe. Do przedszkola przychodzimy w chowanego się bawimy,rysujemy ,malujemy, domki z klocków budujemy, na grzechotkach pięknie gramy, a na obiad wszystko zjemy, bo urosnąć chcemy.

• mgr Agnieszka Kułakowska -Ryszt
  • mgr Komada Justyna
  • Grażyna  Dunajska

STARSZAKI

„Starszaki” to bardzo mądre dzieciaki. Lubimy czytać, śpiewać i rysować, A najbardziej wysokie wieże budować. Nasze dziewczynki są bardzo mądre, Zawsze uśmiechnięte, miłe i pogodne. Nasi chłopcy to mali bohaterowie, Każda dziewczynka tak o nich powie. Świetnie tańczymy, świetnie śpiewamy, Na przedstawieniach zawsze dobrze wypadamy. Wygrywamy różne konkursy teatralne, Nikt nigdy nie mówił, że nasze szanse są marne.Jesteśmy najlepszymi „Starszakami” w Olsztynie, Świadomość tego nigdy nam nie minie. Znamy już wszystkie liczby i litery, W przedszkolu nabywamy dobre maniery. W ogrodzie przedszkolnym chętnie się bawimy, Na zbędne czynności nie tracimy siły.
Jesteśmy ciekawi otaczającego nas świata, Który będziemy odkrywać przez bardzo długie lata.

• mgr Aneta Bujnowska
  • mgr Małgorzata Niemiro