Koncepcja pracy przedszkola

Wszystkich niezdecydowanych Rodziców, którzy nadal zastanawiają się które przedszkole powinni wybrać, zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie przygotowaliśmy garść podstawowych informacji o organizacji życia w w naszej Stokrotce.

Przedszkole, to nie tylko miejsce przyswajania pierwszych umiejętności potrzebnych do życia w społeczeństwie, to także wspieranie prawidłowego rozwoju dziecka poprzez integrację z rówieśnikami. To czas, kiedy pojawiają się pierwsze talenty i wykształca się kreatywne myślenie. Pedagodzy pracujący w Przedszkolu w ścisłej współpracy z Rodzicami starają się kierować rozwojem dziecka by zapewnić mu jak najlepszy start na dalszych etapach nauki. Mnogość i różnorodność zajęć dodatkowych pozwala na wszechstronny rozwój Państwa Pociech. O tym, na co szczególnie kładziemy nacisk w codziennym budowaniu przyszłości Waszych dzieci przeczytają Państwo tutaj:

Poprzednie akutalności
Recommended Posts
Przedszkole Olsztynprzedszkole olsztyn