Przedszkole Prywatne Olsztyn
Nasze dziewczynki są bardzo mądre, Zawsze uśmiechnięte, miłe i pogodne. Nasi chłopcy to mali bohaterowie, Każda dziewczynka tak o nich powie. Świetnie tańczymy, świetnie śpiewamy, Na przedstawieniach zawsze dobrze wypadamy.
  • Wiek: 6 latki
  • Wielkość grupy: do 25 dzieci
Czego uczymy

Umiejętności, których nauczą się dzieci

Image

Samodzielność

Dziecko obserwuje świat wokół siebie i  w taki sposób go poznaje. Bada zachowania innych i na tej podstawie wykształca w sobie samodzielność i odpowiedzialność za samego siebie.
Image

Współpracy

Zabawa z rówieśnikami i wspólne wykonywanie zadań jest dla małego człowieka istotnym elementem rozwoju. Przedszkole stwarza doskonałe warunki do kształtowania w sobie umiejętności współpracy z innymi, uczy tolerancji i otwiera na świat.
Image

Rozwój dziecka

Przedszkole stwarza Waszym dzieciom możliwość rozwijania swoich zainteresowań, a dzieciom słabszym pomaga wyrównywać braki; umożliwia poznawanie świata przez samodzielne eksperymentowanie i badanie otoczenia.
Zarezerwuj miejsce teraz

Trwają zapisy na rok szkolny 2020/2021
+48 526 09 13

Grupa motylki

Nauczyciele

Kadrę pedagogiczną przedszkola tworzy zespół, wykształconych i kreatywnych nauczycielek dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę. Nauczyciele mają bardzo dobry kontakt z dziećmi, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby. Mają dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie edukacji przedszkolnej.W swojej pracy, wykorzystują najnowsze koncepcje, metody i formy pracy, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie.

Image
Agnieszka Kułakowska - Ryszt
Nauczyciel
Image
Grażyna Dunajska
Nauczyciel